360-STUPŇOVÉ FOTOGRAFIE NA PREDAJ​

Venujeme sa tvorbe virtuálnych prehliadok nielen na zavolanie, ale fotíme aj 360-stupňové zábery z rôznych európskych miest. Ponúkame tak plnohodnotnú zbierku fotografií s právami na použitie a distribúciu. Tieto fotografie viete použiť na svoju webovú stránku, zavesiť ako zaujímavú fotografiu na Váš Facebook či Instagram. Či už prevádzkujete cestovnú kanceláriu, alebo by ste chceli zaujať príspevkami na sociálnej sieti.

Balíčky 360 fotografií na predaj

Balíček 5 360-stupňových fotografií, na ktorých je možné vidieť krásy lotyšského hlavného mesta.

Balíček 8 360-stupňových fotografií na, ktorých je možno vidieť krásy zasneženého fínskeho hlavného mesta.

Balíček 6 360-stupňových fotografií na, ktorých je možno vidieť krásy gréckeho hlavného mesta.

Informácie o balíčkoch

Zdieľanie

Pridávajte na sociálnych sieťach exkluzívne 360-stupňové fotografie, ktoré si vaši zákazníci zamilujú. Všetky predávané fotografie sú 360° ready, a tak ich pri pridaní na Facebook bude možné otáčať.

Upravené

Okrem klasických fotografií je pripravených aj niekoľko upravených fotografií. Tie je možné taktiež zdieľať na sociálnych sieťach. Použiť ich ale odporúčam skôr na webovej stránke.

Špeciálne

Špeciálne fotografie sú taktiež pribalené v balíku fotografií. Sú pripravené pre zdieľanie najmä pre Instagram. Ukazujú totiž zaujímavú pamiatku v štýle planéty, či iných unikátnych štýlov zobrazení 360° foto.

Právo na úpravu

Fotografie zakúpené v balíčku môžete upravovať a zdieľať s licenciou. Nie je ale povolené ich ďalej predávať či distribuovať.

Zbierka 360-fotografiá

Riga

Riga je hlavné mesto Lotyšska a nachádza sa na pobreží Baltského mora. Je to kultúrne, politické a ekonomické centrum krajiny a má vyše 700-tisíc obyvateľov. Mesto má bohatú históriu a je domovom mnohých architektonických pamiatok, ako napríklad Staré mesto s množstvom historických budov a kostolov v gotickom štýle.

Balíček 5 fotografií obsahuje fotografie z miest:

Zbierka 360-fotografiá

Helsinki

Helsinki je hlavné mesto Fínska a jeho najväčšie mesto. Nachádza sa na juhozápade Fínska, na pobreží Baltského mora. Mesto má približne 1,3 milióna obyvateľov a je to ekonomické, kultúrne a vzdelávacie centrum Fínska. Helsinki má bohatú históriu a je známe svojimi architektonickými pamiatkami, ako napríklad Helsinská katedrála, Uspenský chrám a Kiasma (moderné umenie). Fotografie sú z januára a v okolí vidno sneh.

Balíček 8 fotografií obsahuje fotografie z miest:

Shopping Basket
X