WPML Web

Ako nastaviť WordPress stránku do viacerých jazykov

Expandujete na zahraničný trh a máte WP stránku iba v jednom jazyku ? Pozrite sa na to, ako spraviť viacjazyčný web.

Plugin na preklad

Viacjazyčná webová stránka WordPress poskytuje rovnaký obsah vo viacerých jazykoch. Môže automaticky presmerovať používateľov do jazyka podľa ich regiónu alebo si používatelia môžu vybrať svoj preferovaný jazyk pomocou rozbaľovacieho odkazu.

Viete tak prekladať všetky časti stránky widgety, menu, články, stránky a všetky príspevky na mieru.

WPML Plugin

WPML je prémiový plugin pre WordPress. S týmto pluginom môžete vykonávať  správu viacjazyčného obsahu v rámci WordPress. Prostredníctvom pluginu dokážete preložiť úplne všetky časti WordPress webu – články, stránky, vlastné typy článkov (custom post type), kategórie, štítky, taxonómie, menu, texty šablón a pluginov, používateľské polia, dokonca aj WooCommerce eshop a mnohé iné.

Je to najkompletnejší plugin, ktorý umožňuje najlepšie možnosti pre preklad WordPress stránky. Cena WPML vo verzii Multilingual CMS je 72€ na 1 rok pre 1 stránku. Zatiaľ čo od WPML Multilingual CMS nás za sumu 49,99€ dostanete doživotnú licenciu. Čo znamená, že je bez vypršania pre 1 stránku

Komplexný preklad a nastavenie stránky do viacerých jazykov

Pokiaľ na preklad nemáte čas, využite naše služby, postaráme sa o preklad do viacerých jazykov a nastavíme preklad presne na Vašu mieru.

Komentáre vypnuté.