Tvorba e-shopu

 

Tvorba e-shopu je pre nás záväzok, ktorý berieme s maximálnou vážnosťou. Dobre chápeme, že e-shop je kľúčovým nástrojom vášho podnikania a preto musí fungovať bezproblémovo a efektívne. Našim cieľom je zabezpečiť, aby váš e-shop nielen fungoval, ale aby bol aj optimálne nastavený pre maximálnu efektivitu a minimálne náklady.

Ponúkame tvorbu e-shopu na mieru podľa vašich predstáv. S nami máte istotu, že dostanete e-shop presne taký, aký potrebujete, s možnosťou ďalších úprav na mieru a bez mesačných poplatkov.

Zabezpečíme kompletné služby – od vytvorenia a naprogramovania e-shopu, cez jeho nastavenie a zabezpečenie, až po lokalizáciu a následnú podporu. Váš e-shop bude pripravený na úspešné fungovanie a rast.

E-shop
Eshop pre mobil

E-shop na mieru

Vytvárame e-shopy, ktoré sú postavené na bezplatnom systéme WordPress, s ktorým máte množstvo výhod a bezplatných rozšírení. Nakoľko pracujeme už viac než 10 rokov s týmto systémom, poznáme jeho silné stránky a vieme, ako ich maximálne využiť pre váš prospech.

Funkcie na mieru

Máte predstavu o e-shope a chcete vytvoriť funkcie a dizajn na mieru ?

V redakčnom systéme WordPress sa vyznáme a vieme Vám tak spraviť a naprogramovať funkcie na mieru pre Váš e-shop. Veľkou výhodou je aj to, že na tento systém je možné takmer okamžite sparovať s Packetou, DPD, Poštou, Superfakturou a množstvo ďalšími službami bez nutnosti mesačných poplátkov

Nastavenia e-shop
Eshop možnosti

Nový e-shop

Platíte veľa za e-shop, v ktorom musíte mesačne platiť za funkcie ?

Nemusíte. Pripravíme Vám e-shop, za ktorý zaplatíte iba jednorazovo a bude bežať spoľahlivo bez mesačných poplatkov. Ak ste spokojný s pôvodným dizajnom Vašej stránky, môžeme Vám ho ponechať.

Hodnotenia od našich klientov

Pozrite sa na recenzie od klientov, ktorí majú e-shop vytvorený nami.

Veľmi rýchla práca, oceňujeme, že náš prechod e-shopu z Wix trval len 2 dni ! Rovnaké funkcie, bez mesačných poplatkov a plne v slovenčine.

Tinosaur.sk

Požadovali sme e-shop, ktorý bude automaticky generovať PDF darčekové poukážky, dostali sme skvelý a rýchly e-shop, ktorý je plne automatizovaný.

Thermalpoint.sk

Mesačné poplatky nás príliš zaťažovali, a tak sme sa rozhodli pre presun na WordPress so spoločnosťou VR Expert. Máme lepšiu kvalitu a pritom menšie náklady.

Ukážka e-shopov, vytvorených nami.

Naša záruka pri tvorbe e-shopu

Našim hlavným cieľom je, aby ste boli so svojím e-shopom spokojný. V našom záujme je tiež, aby pre Vás bola administrácia Vášho e-shopu intuitívna. Vybudovali sme e-shopy, ktorých majitelia z vedľajšieho príjmu prešli na pravidelný prijem, chápeme a vieme, že e-shop nie je iba o stránke a kóde. Ale záleží na každom detaile marketingu. Preto dodávame SEO kvalitné weby a odpovedáme na otázky s množstvom skúsenosti.

Doživotné aktualizácie WP zdarma

Úprava požiadaviek na mieru

Možnosť využitia našej správy webstránky

2 ročná záruka na opravy chýb

Shopping Basket
X

Záujem o tvorbu e-shopu

Záujem o úpravu e-shopu

Záujem o správu webovej stránky