Virtuálne prehliadky

Virtuálne prehliadky umožňujú Vašim zákazníkom spoznať Vás bližšie. Virtuálna sférická snímka Vám pomôže zobraziť Váš podnik z rôznych bodov. Umožňuje sa tiež presúvať po všetkých častiach priestorov. 360-stupňové zobrazenie zachytí každý detail.

Pomocou Google Street View vzbudzuje dôveru. Virtuálne prehliadky sú ideálne pre podniky, hotely, priváty, hostely, penzióny, byty, domy, výstavy, športové areály a iné spoločenské priestory.

Sme moderná spoločnosť a všetky naše zábery budú dostupné na všetkých zariadeniach. Sme otvorení novým požiadavkám klienta, či už pri tvorbe virtuálnej prehliadky alebo pri implementácii s webom. Vieme Vám poskytnúť implementáciu aj do virtuálnej reality, aby ste vedeli zobrazovať Vašu spoločnosť na rôzných konferenciách pomocou VR.

Tiny planet virtuálna prehliadka

Naše skúsenosti

Sme odborníkom v oblasti virtuálnej reality. Už od roku 2014 sa venujeme virtuálnej realite. Založili sme webový magazín o virtuálnej realite, ktorý je našou ukážkou.

Implementácia s webom

Vyznáme sa aj v programovaní. Vieme Vám tak implementovať Google Street View zábery priamo na webovú stránku či zobraziť 360-stupňové zábery bez použitia externých služieb.

Fotografie pre sociálne siete

Virtuálna prehliadka nie je len 360-stupňová fotografia, ktorá sa dá otáčať. Sú to aj unikátne zábery, ktoré Vám dodáme k použitiu pre sociálne siete.

Virtuálne prehliadky vo VR

Všetky virtuálne zábery, ktoré vytvoríme si budete môcť zobraziť vo virtuálnej realite. Budete ich tak môcť prezentovať svojim zákazníkom. Budú si schopní zobraziť Vaše podnikanie na vlastné oči.

Čo zahŕňa
Naša šlužba

Tvorba sférických záberov

Jednorazový poplatok

Integrácia Google Maps

Integrácia Google Street View

Tvorba unikátnych záberov pre sociálne siete

Doprava v cene

Implementácia sférických záberov na web

Mám záujem o virtuálnu prehliadku

Vyplňte niekoľko informácií a budeme Vás kontaktovať.