Tvorba webových stránok

Milujeme svieži dizajn, ktorý sa perfektne zobrazí na každom zariadení.

Webové stránky na mieru

Vytvárame webové stránky na CMS systéme WordPress. Aby ste ich mohli sami jednoducho spravovať a upravovať aj do budúcna. Máme skúsenosti s tvorbou webových stránok prezentačných, ale aj e-shopov.

Vieme naprogramovať funkcie na mieru, za ktoré nebudete musieť platiť mesačne, ale iba raz. Pozrite sa nižšie, čo je základom našej tvorby.

Naprogramovanie dizajnu

Navrhol Vám grafik web a Vy hľadáte niekoho, kto by Vám tento dizajn naprogramoval ?

Tak ste na správnom mieste. Naprogramujeme Váš dizajn do WordPressu s tým, že si budete vedieť meniť obsah kompletne v slovenčine a to hlavné je, že nebudete musieť čakať mesiace.

Nakoľko využívame systém WordPress, ktorý sa stará o administráciu, budeme do neho len pridávať funkcie, ktoré budete môcť spravovať. Celý front-end, teda dizajn webovej stránky tak bude môcť byť ovládaný aj Vami.

WordPress Pomoc

Potrebujete pomôcť so systémom WordPress ? Sme tu pre Vás. Riešime Vaše problémy, poskytujeme riešenia na mieru. Zabezpečujeme a vieme sa postarať mesačne o Váš web.

Čo pre Vás ešte môžeme urobiť

Viacjazyčná web stránka

Chceli by ste svoj web poskytnúť do viacerých jazykov ? Poskytneme plnú verziu pluginu WPML vrátane doživotnej licencie a podpory.

Odstraňovanie malware

Stali ste sa obeťou nezabezpečeného webu, na ktorom bol rozšírený malware ? Pomôžeme Vám s kompletným prečistením web stránky a jej zabezpečním.

Správa web stránky

Nemáte čas na spravovanie Vašej webovej stránky ? Postaráme sa o Vaše webové stránky na mesačnej báze. Viete si vybrať z viacerých našich balíčkov.

Hodnotenie
Ing. Juraj Naščák
Riaditeľ Thermal Park Šírava
Hodnotenie
Matej Martovič
AZU

Mám záujem o tvorbu web stránky

Vyplňte niekoľko informácií a budeme Vás kontaktovať.

Shopping Basket

Kontakt