Úprava webových stránok

Vedeli ste, že 61% stránok nie je prispôsobených pre prehliadanie na smartfóne ? Väčšina zákazníkov ale prichádza na Váš web práve pomocou smartfónu. Pokiaľ Vaša stránka nie je responzívna, pomôžeme Vám to opraviť. Upravíme a redizajnujeme Vašu webovú stránku.

Naším základom je

WordPress

WordPress je systém pre webové stránky, vďaka ktorému viete stále meniť obsah na svojej stránke bez mesačných poplatkov. Je zdarma a je pravidelne aktualizovaný. Pokiaľ na ňom Vaša stránka nebeží a nemáte ani možnosť úpravy svojej webovej stránky, spravíme to.

Upravíme Váš web do novej podoby, vrátane všetkých programovacích záležitostí, ktoré ste mali na svojej starej stránke.

Postup redizajnu

Vysvetlíme Vám ako prebieha kontakt s nami.

Zaslanie dopytu

Napíšete nám informácie o Vašej stránke. Napíšete nám čo by ste chceli vylepšiť, prípadne Vaše ďalšie požiadavky.

Posúdenie stránky

Pozrieme sa na stránku a povieme Vám, čo s ňou ďalej. Napíšeme Vám či stránku redizajnujeme do novej podoby, alebo len prispôsobíme pre mobilné zariadenia.

Refresh stránky

Vašej stránke dáme nový nádych. Nemusíte sa báť, dlho to trvať nebude. Za pár dní budete môcť mať nový web, ktorý sa bude dať pozerať cez všetky zariadenia.

Nové funkcie

Nový nádych môže priniesť úspech

Pokiaľ stránka nie je prispôsobená pre smartfón, Google ju môže posúvať nižšie vo vyhľadávaní​.

S vynovenou stránkou okrem responzivity pre smartfón Vám vieme priniesť aj SEO optimalizáciu a funkcie na mieru. Chceli by ste na stránke nový formulár na bookovanie hostí či nový kontaktný formulár, ktorý si budete vedieť sami nastaviť ?

Nie sme tu pre to, aby ste nám platili mesačné poplatky za funkcie na Vašej stránke. Vytvárame weby, ktoré bežia roky bez mesačných poplatkov a s minimálnymi nákladmi na prevádzku.

Potrebujem úpravu svojej web stránky

Vyplňte niekoľko informácií a budeme Vás kontaktovať.    Shopping Basket
    X