EshopWC

5 Dôvodov, prečo WooCommerce e-shop

Rozmýšľali ste nad tým, aký redakčný systém je najvhodnejší pre e-shop ? Ideálny je ten, za ktorý platíte najmenej, má najviac funkcionalít a máte najväčší zisk. Takýmto je pre nás WordPress web s WooCommerce riešením.

WordPress a WooCommerce je zadarmo

Vedeli ste o tom, že za web nemusíte mesačné nič platiť ? Web môžete mať úplne zdarma bez žiadnych mesačných poplatkov na WordPresse. Jedine za čo je treba platiť je webhosting a doména (nieco.sk). WordPress ma množstvo pluginov, ktoré si viete stiahnuť aj sami. Dôvod, prečo je úplne zadarmo, vrátane aktualizácií je, že je vyvíjaný stovkami dobrovoľníkov. Až 26% všetkých stránok, tvorí WordPress.

WooCommerce e-shop kompletne v slovenčine

Nemusíte sa báť ani o preklady, e-shop na WooCommerce je plne v slovenčine a pravidelne prekladaný dobrovoľníkmi. To znamená vrátane celej administrácie, informáciach o objednávke, procese objednávky aj emailoch pre zákazníka.

Všetko potrebné, čo má spĺňať e-shop ponúka

WooCommerce umožňuje predávať rôzne druhy produktov, od fyzických cez produkty na stiahnutie či produkty tretích strán. Platby je možné prijímať platby cez dobierku, prevodom na bankový účet, priamo kreditnou kartou alebo cez PayPal, či platobnú branú.

Menu, akou sa bude platiť si viete nastaviť aj distribúciu do rôznych krajín, vrátane daní. Zákazníci si vedia uplatniť zľavové kódy, pridávať recenzie produktom a to všetko aj z mobilu.

Platobná brána je istota

Veľkou výhodou je, že WordPress je jeden z najpoužívanejších CMS systémov. To prináša aj širokú ponuku platobných brán. Pre WooCommerce e-shop je totiž množstvo dostupných slovenských platobných brán. Máme skúsenosti s implementáciou väčšiny brán.

E-shop ThermalPark ukážka
ThermalPoint – eshop vytváraný našou spoločnosťou

Funkcionality na mieru

Veľkou výhodou je aj to, že ak máte e-shop na WooCommerce, je jednoduchšie nájsť firmu, ktorá Vám vytvorí funkcionalitu na mieru. Akou je zoznam želaní, prihlásenie na odber noviniek v pokladni, veľkoobchod, email o opustenom košíku a pod.

Ako dlho trvá tvorba e-shopu

Tvorba e-shopu nie je len nainštalovanie WordPress a WooCommerce, je potrebné riešiť pre správne fungovanie aj analytiku, nastaviť GDPR, obchodné podmienky, cookies atď. Samozrejmosťou je aj nutnosť nahrať produkty. Ale to samozrejme nemusíte robiť manuálne. Môžete nechať na nás inteligentný prenos dát z CSV, XML alebo rôznych webových stránok.

Naša spoločnosť VR Expert vie do 1-2 týždňov priniesť špičkový e-shop s funkcionalitami na mieru. Stačí nás kontaktovať.

Komentáre vypnuté.